9 ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی (AI) در سال 2023

ارز دیجیتال هوش مصنوعی چیست آکادمی آفل

فهرست مطالب

همه در مورد دو مورد از بزرگ‌ترین نوآوری‌های فناوری زمان ما صحبت می‌کنند – ارز دیجیتال (بلاک چین) و هوش مصنوعی. در حالی که هر دو به عنوان عمودی مستقل از دوران تعریف می شوند، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر با هم خوب کار می کنند؟ این بخش هر آنچه را که باید در مورد ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی بدانید را پوشش می دهد.

صادقانه بگویم، بازار کریپتو مملو از پروژه های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی است. با این حال، هر پروژه مبتنی بر بلاک چین از فناوری هوش مصنوعی استفاده نمی کند. برخی از پروژه‌ها حتی شبه هوش مصنوعی هستند و فقط برخی از جنبه‌های آن خودکار یا مبتنی بر هوش مصنوعی هستند . بنابراین این غواصی عمیق پروژه‌های رمزنگاری با هوش مصنوعی را در یک بازار شلوغ شناسایی می‌کند. ما موارد استفاده، اصول اولیه، جریان پول هوشمند و عملکرد قیمت هر ارز دیجیتال AI را در نظر خواهیم گرفت. 

ارز دیجیتال هوش مصنوعی چیست آکادمی آفل

انواع ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی

پاسخ کوتاه: ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی، سکه‌ها یا توکن‌هایی هستند که با پروژه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی مرتبط هستند. 

پاسخ طولانی: هوش مصنوعی (AI) همه جا وجود دارد. علاوه بر این، این فناوری چندین جنبه از زندگی ما را خودکار می کند – تضمین چرخش سریع و بهبود مقیاس پذیری در فرآیند. هوش مصنوعی فراتر از ChatGPT OpenAI است که بر جنبه مکالمه فناوری تمرکز دارد. و این مربوط به ربات هایی نیست که در فیلم های SciFi می بینیم. در عوض، هوش مصنوعی آثار هنری، تولید محتوا، شناسایی الگو، تشخیص تقلب و موارد دیگر را در بر می گیرد.

و این موارد استفاده، هوش مصنوعی را به یک هموطن بزرگ بلاک چین تبدیل می کند. این را تصور کنید: بلاک چین – فناوری دفتر کل تغییرناپذیر بر شفافیت تمرکز دارد. با هوش مصنوعی، شفافیت بلاک چین به راحتی با اتوماسیون، امنیت و راحتی ذهن روبرو می شود. رویکرد درست مبتنی بر هوش مصنوعی همچنین می‌تواند قراردادهای هوشمند را قدرتمندتر و مرتبط‌تر کند.

ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی آکادمی آفل

پروژه‌های غیرمتمرکز مانند Fetch.ai، The Graph ، Numeraire، Oasis Network، و غیره خدمات هوش مصنوعی خاصی را ارائه می‌دهند یا دارای اخلاق هوش مصنوعی داخلی هستند. بنابراین، توکن‌های مرتبط با این پروژه‌ها به عنوان ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی شناخته می‌شوند. 

هوش مصنوعی، رمزنگاری و نوآوری: چرا آنها اینقدر خوب کنار هم می‌نشینند؟

فناوری هوش مصنوعی می‌تواند به تجارت کریپتو، تحقیقات کریپتو و حتی انتخاب رمزارز کمک کند. اما این همان چیزی است که ما در حال حاضر روی آن تمرکز می کنیم. امروز، تمرکز بر پروژه‌های رمزنگاری خواهد بود که خدمات هوش مصنوعی ارائه می‌دهند یا هوش مصنوعی در هسته عملیات خود دارند.

Fetch.ai را به عنوان مثال در نظر بگیرید. این پروژه بر روی دسترسی به فناوری هوش مصنوعی برای همه تمرکز دارد و سکه FET آن به عنوان یک مشوق عمل می کند. وقتی کریپتو با هوش مصنوعی و بالعکس جفت شود، به کاربران انگیزه های اقتصادی می دهد تا هوش مصنوعی را در زندگی خود بگنجانند.

علاوه بر این، با یک برچسب رمزنگاری، سازمان‌هایی که خدمات، ابزار و فناوری هوش مصنوعی ارائه می‌کنند می‌توانند به شیوه‌ای شفاف‌تر و غیرمتمرکز کار کنند.

هنوز به دنبال اشاره گر هستید؟ در اینجا چیزی است که هوش مصنوعی برای کریپتو به ارمغان می آورد:

 1. کمک به پیش بینی ها از طریق تجزیه و تحلیل پیش بینی.
 2. DEX های بهتر با پشتیبانی از ربات های هوش مصنوعی که برای تجزیه و تحلیل احساسات آموزش دیده اند.
 3. بهبود تجربه مشتری به واسطه UI/UX شخصی شده.
 4. امنیت بهبود یافته برای راه حل های مبتنی بر سازمان. این می تواند از هک ها و فعالیت های غیر اصولی جلوگیری کند.

در کریپتو، هوش مصنوعی می‌تواند کل فضای اتوماسیون را غیرمتمرکز کند و به سوی دنیایی مرتبط‌تر و ادراکی‌تر سوق دهد. 

ویژگی های متمایز ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی

ارزهای رمزنگاری شده با هوش مصنوعی به منظور تقویت تنظیمات غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی، ترجیحاً زنجیره‌های بلوکی، طراحی شده‌اند. و بر خلاف سایر انواع آلتکوین، آنها دارای ویژگی های زیر هستند:

 1. توکن‌های مرتبط برای موارد استفاده خاص هستند.
 2. خرج کردن رمزهای هوش مصنوعی ممکن است به شما در دسترسی به خدمات دنیای واقعی کمک کند.
 3. از آنجایی که هوش مصنوعی به کشف تقلب کمک می کند، می توان از قبل به قراردادهای هوشمند پروژه های باگ مرتبط با هزینه توکن پرداخت.
 4. اکوسیستم مربوطه به دلیل ویژگی های تشخیص تهدید هوش مصنوعی اغلب کمتر در معرض هک است.
 5. منحنیعرضه-تقاضای مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی با کسب درآمد از خدمات تعیین می شود، همانطور که مورد استفاده پروژه ای به نام SingularityNET بررسی شده است. 
 6. دستکاری های کمتر مربوط به توکن، مانند توکن هایی که در بیشتر موارد برای بنیانگذاران و پروژه منتشر می شوند، برای توسعه اکوسیستم با داده های آموزشی بهتر استفاده می شوند. 
 7. آنها کمتر مستعد نزول بازار گسترده تر هستند زیرا احساسات محبوب طرفدار هوش مصنوعی ممکن است بتواند آنها را در برابر موج سوق دهد. 

و در حالی که اینها برخی از ویژگی‌های مرتبط‌تر هستند، سایر ویژگی‌ها بیشتر مختص شبکه و بسیار انحصاری هستند.

ارز دیجیتال chatgpt

اکوسیستم های هوش مصنوعی و ارزهای دیجیتال

موارد استفاده عمومی

پروژه‌های رمزنگاری هوش مصنوعی مختلف دارای موارد استفاده متفاوت هستند. قبل از اینکه به کاوش برترین ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی خود بپردازیم، موارد استفاده عمومی که باید از آنها آگاه بود عبارتند از:

 1. پلتفرم‌های P2E مجهز به هوش مصنوعی با قراردادهای هوشمند قدرتمند برای تعیین پیشرفت گیمر، واجد شرایط بودن airdrop و سایر عوامل.
 2. راه اندازی معاملات مبتنی بر هوش مصنوعی مانند ربات های آموزش دیده در DEX کار می کند.
 3. مدل‌های خرد کردن داده‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای پیش‌بینی‌های خاص رمزنگاری.
 4. هوش مصنوعی و قراردادهای هوشمند ادغام می شوند تا پروژه ها را باهوش تر و ادراکی تر کنند.
 5. مکانیسم‌های اجماع بلاک چین مبتنی بر هوش مصنوعی، که AIDPoS Velas یکی از نمونه‌های اصلی آن است.
 6. توسعه هوش مصنوعی و ارائه داده با تمرکز بر ادغام در دنیای واقعی.

توجه داشته باشید که ارزهای رمزنگاری شده مربوط به هر مورد استفاده از هوش مصنوعی اغلب در کسب درآمد از خدمات و پیشنهادات نقش دارند.

این مطلب را بخوانید   راهنما و آموزش پیپ در فارکس

توجه داشته باشید که پروژه های رمزنگاری با موارد استفاده مبتنی بر هوش مصنوعی به طور فزاینده ای در صحنه وب 3 ظهور می کنند. با این حال، شما باید به‌عنوان سرمایه‌گذار به دنبال ویژگی‌های دیگر پروژه باشید تا صحت آن را تأیید کنید. این موارد می تواند شامل اندازه تیم، صف بندی سرمایه گذاران و دنبال کردن توییتر باشد.

برترین پروژه های رمزنگاری هوش مصنوعی و رمزارزهای مرتبط

ما در ابتدای این مقاله چند مورد کلی استفاده از هوش مصنوعی مرتبط با فضای رمزنگاری را مورد بحث قرار دادیم. با این حال، آنها آنقدر که شما فکر می کنید عمومی نیستند. در اینجا برخی از پروژه های رمزنگاری قابل توجه بر اساس موارد استفاده شناسایی شده و ارزهای رمزنگاری شده بومی ارائه شده است.

 1. aiFetch.ai
 2. Ocean Protocol
 3. SingularityNET
 4. Numeraire
 5. The Graph
 6. Hera Finance
 7. dKargo
 8. Cortex 
 9. DeepBrain Chain

برای پروژه اضافی و جزئیات مربوط به رمزارزها به ادامه مطلب بروید.

ارز دیجیتال fet چیست آکادمی آفل

Fetch.ai (FET) زیرساخت هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

Fetch.ai یک اکوسیستم یادگیری ماشینی با تمرکز بر بدون مجوز و غیرمتمرکز بودن است. هدف آن ایجاد زیرساخت هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی با توکن های FET به عنوان انگیزه برای استفاده و ارائه خدمات است. 

Fetch.ai بیشتر شبیه یک آزمایشگاه هوش مصنوعی مخصوص بلاک چین است که هدف آن دسترسی به کیت های ابزار هوش مصنوعی برای همه است. علاوه بر این، بازارهای معاملاتی DeFi ، شبکه‌های انرژی، سیستم‌های مسافرتی و سایر صنایع می‌توانند برای زیرساخت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی به Fetch.ai تکیه کنند.

موارد استفاده

هدف Fetch.ai ارائه مزایای زیر است:

 1. ارائه زیرساخت های مقیاس پذیر و ایمن.
 2. ارائه مدل های آماده یادگیری ماشینو قراردادهای هوشمند هوشمند.
 3. پشتیبانی از معاملات با تاخیر کم
 4. پیاده سازی در بخش های لجستیک، انرژی و مالی خاص.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

Fetch.ai مانند یک زمین بازی عظیم است. ربات‌های کوچک (عوامل مستقل) در زمین بازی می‌توانند به شما در حمل وسایل کمک کنند و در قلمرو حرکت کنید. هر کسی که علاقه مند به کاوش در زمین بازی است می تواند ربات ها را درخواست کند. و کل زمین بازی بر روی بلاک چین ساخته شده است و بر امنیت و تغییر ناپذیری تمرکز دارد.

Fetch.ai منحصر به فرد است زیرا هدف آن ایجاد بازار جهانی ابزارهای یادگیری ماشین است. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال FET

از 8 فوریه 2023، FET – نشانه بومی اکوسیستم Fetch.ai – هفته به هفته 98 درصد افزایش یافته است . بنابراین عمل قیمت در کوتاه مدت چگونه به نظر می رسد؟

نمودار روزانه نشان می دهد که FET از الگوی گوه نزولی خارج شده است، واضح تر از حد انتظار و به 0.5344 دلار معامله می شود. با این حال، به دلیل واگرایی نزولی نشان‌داده‌شده توسط RSI ، می‌توانیم انتظار تثبیت کوتاه‌مدت در پیشخوان را داشته باشیم . علاوه بر این، به نظر می رسد شتاب خرید در حال کاهش است و RSI به بالاترین حد خود می رسد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال FET

با این حال، اگر ستون‌های حجم سبز به حرکت خود ادامه دهند، FET ممکن است هر روند نزولی را باطل کند. در این صورت، 0.706 دلار سطح بعدی برای شکست است. 

ارز دیجیتال OCEAN چیست ؟ آکادمی آفل

.پروتکل اقیانوس (OCEAN): به اشتراک گذاری داده های هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

به زبان ساده، Ocean Protocol یک پروژه به اشتراک گذاری داده است که در درجه اول برای ابتکارات هوش مصنوعی است. با وجود اینکه Big Data مسئول تامین انرژی بیشتر پروژه‌های هوش مصنوعی در دنیای واقعی است، اما همچنان با مشکلات امنیتی و عدم ناشناس ماندن مواجه است. هدف پروتکل اقیانوس تغییر آن با معرفی تمرکززدایی به عنوان بخشی از فرآیند است .

Ocean Protocol یک پروژه مبتنی بر اتریوم است. علاوه بر این، توکن بومی OCEAN به کسب درآمد از جنبه های کنترل، امنیت و حریم خصوصی کمک می کند. 

موارد استفاده

پروتکل اقیانوس به شرح زیر عمل می کند:

 1. یک اکوسیستم تبادل داده که به مبشران هوش مصنوعی کمک می کند تا با مدل های آماده هوش مصنوعی کار کنند.
 2. یک پلتفرم دسترسی به داده‌ها که با برنامه‌ها و بینش‌هایی سروکار دارد که از تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده، تشخیص تصویر و NLP پشتیبانی می‌کند.
 3. یک پلت فرم انطباق داده برای ردیابی استفاده و مقایسه آن با دستورالعمل های HIPAA و
 4. یک اکوسیستم توسعه هوش مصنوعی اما با تمرکز بر تمرکززدایی مبتنی بر بلاک چین.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

با Ocean Protocol، آیا حتی می‌توان کیفیت داده‌های مرتبط با مدل‌های داده مبادله شده و مشترک را به صورت تدریجی بهبود بخشید؟ 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال OCEAN

OCEAN، توکن بومی ERC-20 این اکوسیستم مبتنی بر هوش مصنوعی، در حال حاضر با قیمت 0.5177 دلار معامله می شود که طی هفت روز گذشته 50 درصد افزایش یافته است . علاوه بر این، نمودار روزانه روند جالبی را نشان می دهد. توجه داشته باشید که OCEAN اخیراً از گوه در حال سقوط خارج شده و ممکن است به سمت 0.6132 دلار حرکت کند – خط مقاومت بعدی.

تحلیل ارز دیجیتال OCEAN کادمی آفل

با وجود افزایش شدید قیمت‌های اخیر، RSI همچنان به بالاترین حد خود ادامه می‌دهد که برای نزدیک‌مدت خوش‌بینانه است. بعلاوه، خط میانگین متحرک 50 روزه (سبز) نیز از خطوط میانگین متحرک 100 روزه و 200 روزه عبور کرده است، که نشان می دهد شمارنده همچنان قوی به نظر می رسد. با این حال، اگر OCEAN به کمتر از 0.38 دلار سقوط کند، روند را باطل می کند.

ارز دیجیتال AGX چیست؟ آکادمی آفل

SingularityNET (AGIX): بازار هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

اگر یک توسعه دهنده هوش مصنوعی هستید و می توانید الگوریتم های هوش مصنوعی و مدل های هوش مصنوعی ایجاد کنید ، SingularityNET ممکن است پلتفرم مناسبی برای شما باشد. هر فرد یا شرکتی که بخواهد زیرساخت هوش مصنوعی بسازد، می‌تواند از طریق این اکوسیستم برنامه‌ها و سیستم‌های مناسب را جستجو کند. AGIX، توکن بومی، وسیله ای برای تشویق مدل سازان هوش مصنوعی است. 

موارد استفاده

اکوسیستم SingularityNET موارد زیر را ارائه می دهد:

 1. بازاری برای خدمات هوش مصنوعی.
 2. پشتیبانی از توسعه غیرمتمرکز مبتنی بر هوش مصنوعی.
 3. دسترسی به هوش مصنوعی بهبود یافته است
 4. حریم خصوصی داده ها
 5. کسب درآمد از مدل های هوش مصنوعی

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

SignularityNET (AGIX) همچنین از ایجاد برنامه های غیرمتمرکز با هوش مصنوعی در هسته آنها پشتیبانی می کند. بنابراین، اگر قصد دارید DApp متمرکز بر بلاک چین خود را بسازید که دارای عملکرد هوش مصنوعی باشد، SingularityNET ممکن است مناسب باشد. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال AGX

AGIX یکی از برترین ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی از نظر سود است که تا 8 فوریه 2023 نزدیک به 199 درصد هفته به هفته افزایش یافته است. در حال حاضر با قیمت 0.514 دلار معامله می شود و ممکن است به دنبال تثبیت باشد.

تحلیل ارز دیجیتال AGX
ارز دیجیتال Numerai چیست

Numerai

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

در اینجا یکی دیگر از پروژه های رمزنگاری هوش مصنوعی مبتنی بر اتریوم است که به عنوان نمایندگی غیرمتمرکز یک صندوق تامینی کار می کند. و به جای ارائه خدمات مستقیم هوش مصنوعی، این پروژه از فناوری هوش مصنوعی برای پیش بینی های مالی دقیق تر استفاده می کند . و دانشمندان داده‌ای که در Numeraire (Numerai) کار می‌کنند برای استفاده از نشانه‌های NMR تشویق می‌شوند.

Numeraire مبتنی بر اتریوم است و به دلیل مدل‌سازی مالی مبتنی بر هوش مصنوعی شناخته شده است و از بلاک چین برای ایمن‌تر کردن و ضد دستکاری کل اکوسیستم استفاده می‌کند. 

موارد استفاده

این اکوسیستم مجهز به هوش مصنوعی برای موارد استفاده زیر شناخته شده است.

 1. هدف آن ایجاد تمرکززدایی در مدل‌سازی هوش مصنوعی و علم داده است .
 2. یکی از اولین صندوق های تامینی که برای استراتژی سرمایه گذاری به طور گسترده به هوش مصنوعی متکی است.
 3. از طریق مسابقات به دانشمندان داده انگیزه داد
 4. مفهوم تجارت امن و مبتنی بر داده را بیشتر می کند

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

Numerai، همراه با توکن Numeraire NMR خود، دو هدف را دنبال می کند: هدف اصلی بهبود خروجی معاملات مالی است. ثانویه توسعه غیرمتمرکز هوش مصنوعی را با تمرکز بر الگوریتم‌های یادگیری ماشین و مدل‌های هوش مصنوعی تسهیل می‌کند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال NMR

مانند هر ارز دیجیتال هوش مصنوعی دیگری، حتی NMR نیز افزایش یافته است و در هفته گذشته نزدیک به 40 درصد افزایش یافته است . نمودار فنی نشان می دهد که قیمت با وجود اصلاح گسترده تر بازار، به سمت حرکت حرکت می کند.

تحلیل ارز دیجیتال NMR

خط سبز (میانگین متحرک 50 روزه) در آستانه شکستن از میانگین متحرک 200 روزه یا خط قرمز است. اگر این نوع کراس اوور طلایی اتفاق بیفتد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که NMR افزایش یابد و ۲۵.۶۵ دلار هدف فوری برای شکست دادن باشد. اگر روند صعودی قوی باشد و احساسات بازار اجازه دهد، ممکن است حتی به 29.55 دلار برسد.

ارز دیجیتال GRT چیست ؟

گرف: پرس و جو داده برای DApp های مبتنی بر هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

از نظر ارزش بازار، The Graph برترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی است. این یک پروژه وب 3 است که برای جستجوی داده ها از امثال اتریوم طراحی شده است. و در حالی که از نظر ارائه خدمات یا استقرار مستقیماً با هوش مصنوعی مرتبط نیست، یک راه حل قابل اعتماد برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی است که قصد توسعه مدلی با درخواست داده از خدمات مرتبط با The Graph دارند.

این کریپتو دارای رتبه جهانی 40 است و در معرض چندین عمودی است – Big Data، AI، DeFi ، Enterprise Solutions و موارد دیگر. در نهایت، The Graph نیز مبتنی بر اتریوم است و توکن آن – GRT – با ERC-20 سازگار است. 

موارد استفاده

اگرچه گراف مستقیماً به هوش مصنوعی مرتبط نیست، اما همچنان می‌تواند موارد استفاده زیر را نشان دهد:

 1. دسترسی غیرمتمرکز و ایمن به داده ها.
 2. پردازش یکپارچه داده برای مدل‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و الگوریتم‌های هوش مصنوعی.
 3. فعال کننده DApp های مجهز به هوش مصنوعی.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

اگر قصد دارید برنامه هوش مصنوعی مخصوص بلاک چین خود را با داده های سایر بلاک چین ها تقویت کنید، Graph می تواند شما را راه اندازی کند. بنابراین، به افراد این امکان را می‌دهد تا فضا را برای برنامه‌های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی با قابلیت تعامل بیشتر ایجاد کنند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال GTR

GRT، نشانه اصلی The Graph، در هفته گذشته 113.64 درصد افزایش داشته است. و ممکن است فقط پاهایی برای حرکت بالاتر داشته باشد. می بینید که خط سبز (میانگین متحرک 50 روزه) از خط آبی (MA 100 روزه) عبور کرد که رالی را در پیشخوان GRT آغاز کرد. علاوه بر این، خط سبز به سمت خط قرمز در حال حرکت است و هر متقاطع ممکن است قیمت ها را بالاتر، شاید تا 0.215 دلار افزایش دهد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال GTR

اندیکاتور مومنتوم همچنین به اوج‌های بالاتری می‌پردازد که ممکن است روند صعودی قیمت را تأیید کند. در حال حاضر GRT نزدیک به 0.186 دلار معامله می شود.

Hera Finance : جمع کننده DEX با هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

برای افراد ناآشنا، Hera Finance یک پروژه DeFi است که به عنوان یک جمع کننده DEX دو برابر می شود. و توکن بومی آن، HERA، به دارندگان این امکان را می‌دهد تا مبادله توکن‌ها را آغاز کنند و سایر خدمات خاص DeFi را کشف کنند.

موارد استفاده

Hera Finance دارای موارد استفاده زیر است:

 1. این استخرهای سازنده بازار را با مدل‌های هوش مصنوعی متصل می‌کند و به یافتن هر مسیر ممکن برای تعویض توکن کمک می‌کند. 
 2. پروتکل مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند معاملات بزرگ شما را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کند و نقدینگی بهتری را در زنجیره‌ها پیدا کند.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

Hera Finance به‌عنوان یک جمع‌آورنده DEX مجهز به هوش مصنوعی، یک انتخاب عالی برای بررسی مبادلات بدون لغزش است. و با حسن نیت یک مسیر یاب مبتنی بر هوش مصنوعی قابل  همکاری است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال HERA

اگر به نمودار قیمت 7 روزه فعلی HERA – نماد بومی Hera Finance – نگاه کنید، ممکن است ببینید که چند رکورد پایین‌تر دارد. بنابراین، اگر شاهد یک تجمیع کوچک در پیشخوان HERA باشیم، تعجب نخواهیم کرد. از 8 فوریه 2023 بیش از 65 درصد هفته به هفته افزایش یافته است و در حال حاضر با 2.97 دلار معامله می شود. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال HERA

با این حال، یک حرکت و بسته شدن شمع روزانه بالاتر از بالاترین سطح قبلی 3.40 دلار ممکن است روند نزولی را باطل کند. 

ارز دیجیتال DKA چیست

dKargo: راه حل لجستیک مبتنی بر هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

پروژه کریپتو dKargo با ارائه بهینه‌سازی مسیر مبتنی بر هوش مصنوعی قصد دارد انقلابی در حوزه لجستیک جهانی ایجاد کند . به عنوان یک پروتکل، هدف آن ارائه اطلاعات معتبر است. این به یک راه حل تدارکاتی تمام پشته ترجمه می شود – از مایل اول تا آخرین مایل. 

موارد استفاده

موارد استفاده ای که dKargo وعده داده است در اینجا آمده است:

 1. این به ارائه بینش های معتبر، با حسن نیت از شفافیت بلاک چین کمک می کند.
 2. همچنین از طریق بهینه سازی مسیر هوش مصنوعی امکان تبادل داده های متقابل را فراهم می کند.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

این یکی از معدود پروژه‌های web3 است که مزایای واقعی را ارائه می‌کند ، که عمدتاً مختص زنجیره تامین است. ایده ایجاد یک اکوسیستم لجستیک باز است. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DKA

DKA، توکن اصلی dKargo و یکی از برترین ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی، در هفته گذشته نزدیک به 16 درصد افزایش داشته است. با این حال، نمودار قیمت روزانه نشان می دهد که dKargo در حال حاضر در محدوده احتیاطی قرار دارد. خطوط میانگین متحرک نزدیک به هم مرتبط هستند و بسیار نزدیک به خط روند نزولی یک الگوی مثلث معامله می شوند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DKA
ارز دیجیتال ctxc چیست

Cortex: بازار مبتنی بر هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

پروژه Cortex به کاربران اجازه می دهد مدل های هوش مصنوعی خود را در یک شبکه توزیع شده آپلود کنند علاوه بر این، به عنوان یک پلتفرم منبع باز ، هوش مصنوعی را در دسترس قرار می دهد و به مدل ها و منطق اجازه می دهد تا به طور یکپارچه با قراردادهای هوشمند و DApps یکپارچه شوند. 

موارد استفاده

اکوسیستم Cortex دارای موارد استفاده زیر است:

 1. راه را برای DApp های ایمن و مجهز به هوش مصنوعی باز کنید.
 2. از خرید و فروش مدل های هوش مصنوعی پشتیبانی می کند
 3. همچنین به عنوان یک بازار برای داده های هوش مصنوعی کار می کند.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

Cortex به دلایل مختلف یکی از پیشروترین پروژه های هوش مصنوعی است – آوردن هوش مصنوعی به دنیای غیرمتمرکز و به عنوان بازاری برای نیازهای مختلف هوش مصنوعی شما. علاوه بر این، توکن بومی CTXC برای ایجاد انگیزه در فضا کار می کند. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال CTXC

CTXC تا 8 فوریه 2023 41.11 درصد هفته به هفته افزایش یافته است . علاوه بر این، نمودار روزانه A نشان می دهد که ممکن است یک ادغام کوچک قریب الوقوع باشد. در نهایت، به واگرایی نزولی با نشانگر RSI توجه کنید که اوج های پایین تری ایجاد می کند. در مقابل، نمودار قیمت بالاترین سطح را ایجاد می کند. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال CTXC

CTXC در حال حاضر با قیمت 0.3051 دلار معامله می شود، و ما انتظار داریم که حمایت قوی در 0.2521 دلار پیدا کند ، البته به شرطی که این کاهش اتفاق بیفتد. 

ارز دیجیتال DBC چیست

DeepBrain Chain: پلتفرم توسعه و استقرار هوش مصنوعی

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه

تاثیرگذارترین و مستقیم ترین پروژه هوش مصنوعی را برای آخرین بار ذخیره کردیم. DeepBrain Chain یک اکوسیستم خاص بلاک چین برای آموزش، توسعه و استقرار مدل‌های هوش مصنوعی برای طیف گسترده‌ای از خدمات و محصولات است. 

موارد استفاده

تا آنجا که به موارد استفاده مربوط می شود، در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که DeepBrain Chain به آنها معروف است:

 1. داده های آموزشی مقرون به صرفه را ارائه می دهد.
 2. همچنین به ذخیره سازی و پردازش داده های مرتبط با هوش مصنوعی کمک می کند. و اکوسیستم غیرمتمرکز مدام از معادله خارج می شود.

چرا یک تغییر دهنده بازی است؟

در دسترس بودن یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای توسعه مدل های هوش مصنوعی چیزی است که DeepBrain Chain را منحصر به فرد می کند. توسعه متمرکز برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی که اغلب در فراموشی گم می شوند، چندان مهربان نیست. بنابراین، DeepBrain Chain قصد دارد آن را تغییر دهد و به شرکت ها و افراد اجازه دهد به قدرت هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند و در عین حال ارائه دهندگان را در خط مقدم نگه دارد. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DBC

به نظر می‌رسد که DeepBrain Chain یکی از قوی‌ترین ترکیب‌های هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین است. و دقیقاً به همین دلیل است که رالی رمزنگاری هوش مصنوعی توانسته است DBC – توکن اصلی پروژه – را 111.62 درصد در هفته به هفته افزایش دهد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DBC

DBC با قیمت 0.0076 دلار معامله می شود که در داخل الگوی گوه افزایشی است. توجه داشته باشید که نمودار 4 ساعته یک شکست نادرست از گوه در حال افزایش را نشان می دهد. به علاوه، قسمت بالای گرد و شیب بعدی در کوتاه مدت نزولی به نظر می رسد. مگر اینکه DBC دوباره سعی کند به بالای خط روند صعودی صعودی بازگردد، می‌توان انتظار داشت که قیمت‌ها کمی نسبت به سطوح فعلی تثبیت شوند. 

تذکرات افتخاری ارز دیجیتال هوش مصنوعی

ما تعدادی از برترین ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی را که تاکنون تاثیرگذارترین ارتباطات هوش مصنوعی و بلاک چین را در این بازار ارز دیجیتال ایجاد کرده‌اند، فهرست کرده‌ایم. با این حال، هنوز چند رمزارز دیگر وجود دارد که شایسته ذکر افتخاری هستند.

شبکه فالا

Phala Network یک ارائه دهنده خدمات رایانش ابری است که بر حفظ حریم خصوصی تمرکز دارد. بنابراین، هنگام راه اندازی DApp های مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند انگشت شمار باشد. شرکت هایی که می خواهند برای موارد حساس به داده های هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند، می توانند از شبکه Phala استفاده کنند.

بلاک چین های هوشمند در راه هستند

این فهرست ما از برترین ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی را خلاصه می کند. اولین نکته واضح این است که هوش مصنوعی در رمزنگاری فقط به امتیازات کاربر نهایی نیست. بله، زنجیره هایی مانند Cortex خدمات ویژه هوش مصنوعی را ارائه می دهند. با این حال، برخی از بلاک چین ها با استقرار هوش مصنوعی در کنار فناوری بلاک چین، در واقع هوشمندتر می شوند. 

بنابراین، اگر در مورد ارز دیجیتال جدید هوش مصنوعی شنیدید، نحوه پیاده سازی و استفاده از هوش مصنوعی در هر زمینه را در نظر بگیرید. تنها در صورتی که نقش هوش مصنوعی ارزش واقعی را برای کاربران شرکت کننده در زنجیره فراهم کند، باید به این فکر کنید که از آن حمایت کنید. 

سوالات متداول ارز دیجیتال هوش مصنوعی

 هوش مصنوعی در کریپتو چیست؟

هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی در کریپتو می‌تواند مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده توسط یک زنجیره یا فناوری مورد استفاده خود اکوسیستم باشد. با این حال، یک نسخه ساده تر، ابزاری برای ایجاد انگیزه مربوط به اکوسیستم های غیرمتمرکز است که از هوش مصنوعی در هر ظرفیت مشخصی استفاده می کنند. ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی، به زبان ساده، آلتکوین هایی را با نوعی قرار گرفتن در معرض هوش مصنوعی نشان می دهند.

رمزنگاری AGIX چیست؟

AGIX توکن بومی بلاک چین SingularityNET است – اکوسیستمی که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد خدمات هوش مصنوعی را به اشتراک بگذارند و کسب درآمد کنند. AGIX همچنین می‌تواند به عنوان ارز بومی بازار هوش مصنوعی بلاک چین نامیده شود، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد در حین اعطای تخصص مرتبط با هوش مصنوعی به افراد و شرکت‌ها، درآمد کسب کنند.

بهترین بلاک چین های هوش مصنوعی کدامند؟

Fetch.ai، SingularityNET و Ocean Protocol بهترین بلاک چین های هوش مصنوعی هستند. در حالی که هدف Fetch.ai ایجاد یک اقتصاد غیرمتمرکز است، SingularityNET یک پلتفرم برای سازندگان و توسعه دهندگان هوش مصنوعی است. Ocean Protocol یک پروتکل قدرتمند مبتنی بر بلاک چین است که در آن تمرکز بر کسب درآمد از داده‌ها و استفاده از توکن بومی OCEAN برای سرمایه‌گذاری و تصمیم‌گیری است.

چند ارز رمزنگاری هوش مصنوعی وجود دارد؟

در حال حاضر، تقریباً 150 ارز رمزنگاری شده با هوش مصنوعی وجود دارد که به ازای هر داده در CoinMarketCap موجود است. با این حال، همه پروژه‌ها به یک اندازه ساخته نمی‌شوند و باید احتیاط کرد. Graph، SingularityNET، Fetch.ai، Numeraire و Cortex برخی از پروژه های پیشرو هستند که باید در مورد آنها بدانید.

امتیاز دهی !

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
آموزش پنکیک سواپ

راهنما و آموزش صرافی پنکیک سواپ + ویدیو

آنچه در این مقاله میخوانید راهنما و آموزش صرافی پنکیک سواپ معرفی صرافی پنکیک سواپ ویژگی های صرافی پنکیک سواپ…

بیشتر بخوانید
پیپ فارکس چیست

راهنما و آموزش پیپ در فارکس

آنچه در این مقاله میخوانید راهنما و آموزش پیپ در فارکس آشنایی با پیپ در فارکس نحوه ی محاسبه و…

بیشتر بخوانید
آموزش متاتریدر 5 برای ویندوز

آشنایی و آموزش متاتریدر 5 برای ویندوز

آنچه در این مقاله میخوانید آشنایی و آموزش متاتریدر 5 برای ویندوز نرم افزار متاتریدر 5 برای ویندوز نحوه ی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.